Figorat 960 مشاهده

دنبال کردن

این شرکت آگهی شغل فعال ندارد

0 امتیاز

به این شرکت امتیاز دهید
(0)

Figorat

(0)

چیزی درباره شرکت

ایده اولیه راه اندازی مجله اینترنتی فیگورات که بر خلاف سایر فروشگاه‌های آنلاین کشور ، خدمتی متفاوت به هم وطنان عزیز عرضه کند ، به سال ۱۳۹۰ بازمی‌گردد که از آن زمان تا کنون به دلیل فراهم نمودن زمینه‌های لازم و کسب تجربه مسکوت ماند.

ارائه‌ی مشاوره‌ی جامع و کامل درباره خرید و فروش ساعت‌های نو و کارکرده ، انجام تعمیرات ساعت های مختلف بوسیله تکنسین های دوره دیده و مجرب ، خدمت نوین اعلام سرقت ساعت و جواهر ، عرضهمحصولات جانبی با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود و در عین حال متنوع ، ارائه گارانتی برای تضمین کیفیت محصولات و خدمات ، روش های ارسال متعدد و در عین حال مطمئن برای سهولت در کار مشتریان از جمله امکاناتی است که این فروشگاه برای تحقق رضایت کاربران عزیز خود در نظر گرفته است.

بدون شک مجموعه فیگورات بدون ساعت های با ارزش و البته دوستداران مشتاق و ارزشمندی چون شما نمی توانست وجود داشته باشد . اما تنها علاقه ما ساعت های با کیفیت بالا و تحسین آنها نیست ، بلکه پیچیدگی های فن آوری اطلاعات ، چالش ها و نیازهای بازار کنونی نیز به ما این انگیزه را می دهد که روز به روز خودمان را بیشتر ملزم به رفع نیازهای بازار بدانیم و همچنین انگیزه گردآوری آخرین اطلاعات و سپس ارائه به کاربران سایت خود را در مجموعه فیگورات روز به روز بیشتر کنیم.

تماس با ما

جابجونت به عنوان نخستین وبسایت کاریابی تخصصی حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات جهت تسهیل معرفی شغل به کارجویان عزیز و همچنین توانمندسازی کارجویان محترم در حوزه های تخصصی مورد علاقه تاسیس گردیده است و در تلاش است تا کارفرمایان و کارجویان محترم را در سریع ترین زمان ممکن به بهترین انتخاب هدایت نماید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.     تلگرام   اینستاگرام

خبرنامه